Byla to jen hra..

3. listopadu 2007 v 1:50 | Maysie |  Byla to jen hra..
Takže... Je tu jedna jednorázovka, sice neházím další kaitoly od mých dvou rozesaných povídek, tak aspoň tohle... Snad se bude líbit...
Ale asi nemá dobrej konec.. No uvidíte sami.. =)

Pozn: opraveno 29.9.2012

_______________________________________________________________________________________________"Miluju tě.."zazněly do ticha dvě pouhá, ale významná slova. Dívka, které to bylo mířeno se pousmála a lehce ho políbila na rty. Po té položila hlavu na jeho paži, kterou měl natáhnutou přes postel. Svým ukazováčkem zlehka přejížděla po jeho vypracované hrudi. Chvíli kroužila po hrudníku, pak dolů na stejně tak vypracované bříško a pak na krk. Slastně se v tom vyžívala. Po chvíli vyzývavě přejížděla prsty po rtech a on je něžně líbal. Vzal její ruku do své a přitáhl si jí těsně na sebe. Rty jí sjel ke krku a začal jej líbat. Nepatrně zakláněla hlavu dozadu a slastně vzdychala. Jeho ruka přejížděla po jejím nahém těle a přitom ji stále líbal. Přejížděla prsty po jeho zádech a lehce se přitom prohýbala. Po chvíli vydechla a promluvila.
"Už musíme jít Draco," samotné se jí nechtělo odcházet, ale co zbylo. Bylo kolem sedmé ráno a to byl akorát čas, aby se stihla převléct a došla na snídani, aby stihli dojít včas na hodinu. "Ještě chvíli," šeptl a naklonil se zpátky k jejímu krku. Lehce ho odstrčila a zakroutila hlavou. Nechal toho a přijal její rozhodnutí. Posmutněle se usmál a ohnul se z postele pro své oblečení. Ona udělala to samé. Schválně provokativně si nasazovala červené podkolenky a poté i ostatní části svého oblečení. Draco si mezitím přehodil svou kravatu v barvách Zmijozelu kolem krku. Potichu k ní přistoupil a omotal ruce kolem jejího, ještě neoblečeného pasu. Naposledy sjel rty k jejímu krku, než se mu vymanila z obětí a naznačila, že by vážně měli jít. Přikývl a ona se dooblékla. Šel vstříc ke dveřím, které jí otevřel a podržel. Tiše proplula ven, jakoby se snad bála, že na někoho narazí. Možné to bylo, ale nepravděpodobné. Všichni v tuhle dobu akorát vstávali a upravovali se v koupelnách a první nadšenci mířili na snídani. Dveře zaklapli a ona se otočila směrem, kterým měla namířeno. Uslyšela jeho kroky mířící k ní. Počkala až si jí sám otočí. Následně to udělal. Chytl jí za boky a přitáhl k sobě. Políbil…
"Ginny…" šeptl její jméno tak, že jej mohla slyšet jen ona a políbil jí do vlasů. Zrzka se usmála a otočila k odchodu, chodbou k Nebelvírské společenské místnosti. Chvíli tam ještě stál a pozoroval její siluetu dokud nezmizela za rohem. Pousmál se a vydal se pomalu druhou chodbou do Zmijozelského sklepení.
Na snídani jí nenápadně u Nebelvírského stolu hledal pohledem. A našel, jen po chvíli úhel jeho pohledu zakryla jakási její kamarádka, která si sedla naproti ní. Tiše zaklel a dal se do snídaně, kterou by mu pak nejspíš snědl před očima Crabe nebo Goyle. V průběhu vyučování jí neviděl. Sice mají s Nebelvírem společné hodiny, ale vzhledem k tomu, že Ginny byla o rok mladší, neměl šanci jí vidět. Po odpoledním vyučování došel do pokoje v temném Zmijozelském sklepení. Jeho spolubydlící byli ještě kdesi v tahu a tak se spokojeně natáhl na postel, rukama si podložil hlavu a zavřel oči. Vybavoval si ony jedinečné chvíle strávené s ní. Chvíle, kdy se dali dohromady… Nebyl to ani měsíc zpátky a už teď jí tak miloval. Chvíle strávené v komnatě nejvyšší potřeby nebo o přestávkách mezi hodinami v prázdných učebnách. Několikrát už je málem nachytali, vždycky, ale měli štěstí. Stále dokola se ve vzpomínkách vracel k nocím strávených právě v komnatě nejvyšší potřeby. Stálé a opakované něžné polibky, vyzývavé pohyby a lehké doteky. Dveře se rozlétli a vešel Crabe s Goylem s plnýma rukama zákusků z oběda. Draco v duchu nadával, ale držel se na uzdě, aby na ně sám nevyjel. Do teď nepochopil, jak se může bavit s takovými dvěma naprostými ignoranty a tupci. Jeden z nich, po hlase nejspíš Crabe na něj začal mluvit. Namísto odpověď zabručel a otevřel oči. V tu chvíli se všechny dosavadní myšlenky a vzpomínky ztratily z dohledu. "Jdeme," pronesl prostě a zamířil ke dveřím. Goyle dal svým bručením najevo nesouhlas, ale vzápětí se rychle vydal ke dveřím. Pár zákusků cestou vysypal, smutně se za nimi ohlédl a pak za sebou zavřel dveře. Po kamenném schodišti sešli do společenky, která nebyla nijak zvláště plná a skrze ní vyšli na chodbu. Po schodech nahoru, kolem několika brnění a negativních obrazů. Až pomocí další chodby, přes kterou prošli, se dostali na nádvoří, ze kterého pak pomalým tempem zamířili k jezeru. Ti dva řešili něco pro ně nejspíš velmi důležitého, pomalu je ani nevnímal a jeho pohled pátral po okolí, jestli náhodou neuvidí. Uviděl. Ale tak, jak si rozhodně nepřál. Seděla ve stínu stromu, opřená o něj. O Pottera. Něco jí tiše šeptal a ona se tomu upřímně smála. Pak se k němu otočila a on jí políbil. Rukou jezdil po jejích bocích, tak jako on dnes ráno. Žárlivost a vztek s ním lomcoval.
"Co to sakra dělá?!" ozval se, když se z toho šoku konečně vzpamatoval. Jeho společnost se podívala jeho směrem.
"Řek bych, že se líbají… Říkají tomu tak," dostal ze sebe Goyle, jakoby to byla nejtěžší věta, kterou v životě musel vyslovit. Draco se vůbec divil, že ví, o čem mluví.
"Zmlkni a táhněte mi z očí!" utrhl se na ně a pohledem je donutil vypařit se. Pak upíral zrak na Ginny a Pottera, ujišťoval se jestli vážně vidí to co vidí. Po chvilce si jeho pohledu všimla. Otočila se proto k Harrymu, něco mu řekla a on přikývl. Oba se zvedli, Harry jí ještě políbil a vydal se k Hagridově hájence. Když se ujistila, že se dveře zaklapli, vydala se ke svému, pro ní expříteli. Koukal na ní se zlostí a nechápáním v očích.
"Jak jsi mohla..? Jak… můžeš?!"vyrazil ze sebe v okamžiku, kdy přišla.
"Ty to nechápeš, že?" zeptala se nejistě.
"Co bych měl chápat?"
"Tohle. Náš vztah," uvedla na pravou míru a sledovala Dracovu reakci.
"Já ho chápal. Miluju tě," řekl s jistotou v hlase.
"Nic nechápeš. Byly to krásný chvíle, ale já miluju jeho," odpověděla drsně a kývla hlavou k hájence, kde Harry byl.
"Ale jak mi to můžeš..?"
"Copak to pořád nechápeš? Byls něco jako rozptýlení," mávla rukou tak, aby svým slovům dodala význam.
"To nemyslíš vážně!" řekl zlostně.
"Byla to jen hra Draco. Byls něco jako náhradní hračka. Chápeš? Je konec," oznámila mu ledabyle.
"Hračka?" zakroutil nevěřícně hlavou. Nechápal, co tak najednou, ještě ráno se k němu tulila a vracela mu jeho lásku a teď? Posílá ho do háje, posloužil jí jako hračka. Na zaplácnutí volného času? Nechtěl tomu věřit. "A na ty chvíle… Na ty mám taky zapomenout?"
"To je na tobě, já na ně nikdy nezapomenu," odpověděla a pousmála se.
"Ale," hodlal ještě něco namítnout, ale byl přerušen.
"Byla to jen hra Draco," naklonila se k němu a naposled ho jemně políbila na rty. Pak se otočila a odešla k Hagridově hájence. Nechala ho tam stát samotného, zmateného.
Hra skončila…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cho Cho | Web | 3. listopadu 2007 v 11:40 | Reagovat

Poprvé, co mi byla Draca líto..xD (popadne kapesník..) Ale jinak krásný...=)

2 Maysie Maysie | 3. listopadu 2007 v 17:53 | Reagovat

No teda..xD No mě asi taky..Bad Ginn..xD Dík..=*

3 Nikkushka Nikkushka | 4. listopadu 2007 v 21:11 | Reagovat

Heh Ginny nymfomanka fakt hukot =OD Ale jako chudák Draco no....(popotáhnutí) ale jako věta "tak nějak tomu říkají" mě dostala =OD

4 Maysie Maysie | 4. listopadu 2007 v 21:14 | Reagovat

Njn..Tak..Goyle nikdy neměl mozek..xD

5 *Liší* *Liší* | 5. listopadu 2007 v 9:21 | Reagovat

Pozor...bez dialogů a moc pěkná..Pochvala je na místě..;)

6 Maysie Maysie | 5. listopadu 2007 v 13:10 | Reagovat

Děkuju =) Tak Liší snaha byla..A když slyším pořád narážky na dialogy..=P

7 KiVi KiVi | Web | 14. prosince 2007 v 17:01 | Reagovat

ha konečně si taky někdo udělal z Draca hračku! Vždycky to bylo obráceně a teďka se mu to vrátilo *ďábelský úsměv*

8 Maysie Maysie | 16. prosince 2007 v 2:22 | Reagovat

Byla sem zlá.. =D takovej nápad mno.. =)

9 Enervate Enervate | Web | 27. prosince 2007 v 2:25 | Reagovat

Krásně napsaný, Ginn jako mrcha a Draco oběť? Hustýýýý. :o)) Njn, karty se holt někdy obrátit musí. :o) Good nápad. :o)

10 Maysie Maysie | 28. prosince 2007 v 0:35 | Reagovat

Dík.. =) Někdy taky musí vzniknout něco záporáckýho.. =P

11 luckily luckily | Web | 24. března 2008 v 18:03 | Reagovat

Páni, já myslela, že to Draco jí nakonec řekne, že je to hra... Páni, ale bylo to mooocky hezky napsáne.. Já nemám slov..:)

12 elisahathaway elisahathaway | 11. února 2012 v 8:46 | Reagovat

užasné to se ti moc povedlo

13 maysie maysie | 4. března 2012 v 16:21 | Reagovat

Děkuju :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

picture from SUGARGIRL14´S DA and Google
layout by Nel-ly