11.Kapitola - Skvěle zakončený večer

4. prosince 2007 v 22:12 | Maysie |  Můra a Motýl*
11 kapitola =)

_________________________________________________________________________________________________________


Sirius se zavřenýma očima seděl na pohovce, spíš na ní rozvaleně ležel. Hlavou mu probíhali tisíce myšlenek. Až něčí dotek jejich tok přerušil. Teplé ruce mu zakrývali oči. Zvedl ruce a přejel jimi k rukám na jeho očích. Charlie se předklonila a políbila ho do vlasů. Na jeho rtech se vyrýsoval úsměv. Charlie chvíli pozorovala jeho ruce, jak jemně přejíždějí přes její zápěstí, pak se znovu naklonila a nejprve ho políbila na čelo a po sléze na tvář. Chvíli ho ještě hýčkala svými polibky a pak sundala své ruce z jeho očí. Pousmála se a odhrnula si pramen černých vlasů, který jí padal volně do čela.

"Ahoj Charlie," pousmál se Sirius a ze své ležící polohy se posadil.
"Ahoj," odvětila a šla se posadit k Siriovi na pohovku. Sirie roztáhl ruce a jakmile si sedla, zlehka si Charlie přitáhl a omotal jí své ruce kolem pasu.
"Jak ses dneska měla..?" zeptal se a prsty přejížděl po jejích bocích.
"Dobře, ale přece jen ta škola, ty zkoušky, chtělo by to něco na odreagování," bez přemýšlení odpověděla. Byl to asi měsíc, co už byli zpět v Bradavicích. Zkouškové období začalo chvíli po jejich příjezdu z vánočních prázdnin. Učitelé byli nekompromisní a přísní, i když samotné zkoušky byly ještě daleko.
"Vážně..?" spiklenecky se usmál. Charlie jen kývla. Na nic nečekal, rty sjel k jejímu krku a začal jí něžně líbat. Pomalu pokračoval až k lícní kosti, když si rukou dopomohl k odsunutí límečku košile.
"Um… tohle jsem zrovna na mysli neměla. Alé... nebudu tě od toho odrazovat... rozhodně ne," odpověděla trhaně, mírně přivřela oči a nechala se laskat. Z příjemné chvíle je vyrušil až nějaký prvňák, který se začal motat kolem. Jak si ho Charlie všimla tak si odkašlala a odtáhla se od Siriuse. Vyděšený prvňák zmizel do pokojů. Když se chtěl Sirie vrátit k tomu, co začal, Charlie ho zastavila. "Asi to tady není nejlepší místo," Narážela na společenskou místnost a taky měla pravdu, každou chvíli tu procházejí nebelvírští studenti. I když je něco kolem osmé večer. Večerka byla až za dlouho.
"Něco ti ukážu," řekl tajemně, Charlie přikývla a následně vstala. Vstal hned za ní a chytil za ruku. Vedl Charlie ven ze společenky a následně někam chodbou. Pak zamířil ke schodům do vyšších pater.
"Kam mě to vedeš..?" zeptala se po chvíli, když jí schody začali připadat už příliš dlouhé.
"Ty jsi ták nedočkává," musel se pousmát, zastavil se a přivinul si dívku k sobě. Pak jí políbil na roztoužené rty. Pak se dali opět do chůze. Svoje otázky si tedy schovala na později a nechala se vést. Po chvíli došli ke zdi s gobelínem a Sirie se zastavil. Rozhlédl se, jestli jsou na chodbě sami. Charlie nechápavě nadzvedla obočí. Sirius jen několikrát přešel před zdí, až to z Charliina pohledu vypadalo komicky.
Zapomněl cestu? Smála se v duchu, vážně to tak vypadalo. Po chvíli se ve zdi začaly objevovat se dveře, které si zasloužily i její úžas. S otevřenou pusou se dívala na těžké dveře, které tam ještě před chvíli nebyly. Otevřel je a nechal jí vstoupit. Vešla dovnitř a rozhlížela se. Sirie vešel za ní a najisto zavřel dveře, které posléze i kouzlem zamkl.
"Páni, vědět o tomhle dřív, to by se dalo dělat věcí…" řekla s úžasem a dál si prohlížela místnost.
"Hej?!" ozval se dotčeně Sirius. "Nevzal jsem tě sem, abych se dozvěděl tvoje nevydařený-" nestačil dokončit větu a Charlie mu skočila do řeči.
"Tak sem jsi si vodil holky?" pobaveně se usmála. Rozpačitě se na Charlie podíval. Byla to pravda, měl jich tu nespočet, ale ne vždy s nimi spal. Popřít to nemohl, ale ani nahlas to nechtěl přiznat. Kdyby věděl, že jednou získá dívku, na které mu bude záležet, určitě by své rozmary krotil, aby se teď nemusel cítit trapně. Přitom ještě před několika týdny, by se tím pyšnil. Nakonec neochotně kývl hlavou. Když viděla, jak se tváří, změnila téma, nechtěla ho trápit za něco, co už nemůže změnit.
"Ty tvoje praktiky tady by jistě byli zajímavější, ale asi by byly až na móc dlouho že?" nadzvedla obočí. Věděla, že se trefila do černého.
"Charlie," nevěděl jak se obhájit. Měla pravdu, ale teď nebyla nejlepší chvíle to připomínat. "Co bylo, bylo. To už nezměním," řekl nakonec a s hlavou sklopenou si šel sednout na gauč.
"Siri, já to takhle nemyslela," řekla omluvně a přisedla si k němu na gauč "Prostě jen… Tamto jsem myslela z legrace a když si začal jevit známky uraženosti-"
"Nebyl jsem uraženej,"
"Tak jsem se neudržela. Promiň," zvedl k ní hlavu a chvíli zamyšleně koukal.
"Nepřijímá se," nadhodil nedostupně.
"Co-cože?" chvíli nechápavě koukala, ale když si všimla jeho pobaveného výrazu hned pochopila. "No Blacku, ty se nezdáš. Takhle to zkoušíš na každou?" řekla pobaveně.
"Nejspíš, jen na tebe to zřejmě neplatí Williamsová," nechápavě zakroutil hlavou a pak se podíval do jejích krásně modrozelených, tyrkysových očí. Usmála se a šeptla mu do ucha.
"Tak to s tím budeme muset něco udělat..." naklonila se k a políbila ho. Sirius jí polibek opětoval a přesunul si jí na sebe tak, že na něm teď obkročmo seděla. Nelenil a začal rozepínat její školní košili. Charlie mu nebránila, ale chvíli trvalo, než nejistě začala odmotávat jeho školní kravatu. Po bitvě s malými knoflíčky na košili, jí košile zbavil.Už po druhé za tenhle večer sjel rty k jejímu krku a líbal každý jeho kousek. Rty sjel k důlku u klíční kosti a Charlie slastně zaklonila hlavu. Ze rtů jí uniklo tiché zasténání. Teprve pa sebrala svou odvahu a sundala mu školní košili. Rukama pátral po zipu školní sukně, který chvíli na to našel. Prsty přejížděl její záda, podél páteře a hledal rozepínání podprsenky. Rozepínání do ticha cvaklo a Sirie se odlepil od jejího krku. Zadíval se jí do očí. Nesklouzával níž, na její odhalený hruník, na který se dlouho těšil, až jej bude moc hýčkat. Usmála se a zbavila ho kalhot. Pak Siriuse pomalu povalila na pohovku a tělem se na něj nalepila. Chvíli pomocí rukou mapovala jeho vypracované svaly a stále vyhledávala jeho rty.
"Musím ti něco říct..." ozval se náhle a přerušil polibek.
"Pak..." šeptla potichu a nedočkavě ho políbila.

Tiše a s úsměvem prošla společenskou místností. Bylo něco kolem deváté dopoledne a navíc sobota. Nejlepší den a čas. Měla snad i pocit, že dnes byl famfrpál. Možná i Nebelvír vs. Havraspár. Přešla nahoru po schodech a zamířila do pokoje. Potichu vešla a prozkoumala prostředí. Jediný, kdo byl v pokoji byla Lily. Chvíli jí od dveří pozorovala, než se odvážila vejít. Vzala do ruky knížku, chvíli v ní listovala a pak jí vztekle zahodila. Když Charlie tenhle proces pozorovala už asi po třetí vešla do pokoje a upřela zrak na svojí kamarádku. "Všechno v pohodě?"
"Jo jasně! Jako za starých dobrých časů," nadhodila zrzka rozrušeně a pohodila rukama, se kterýma pak zoufale skončila ve svém klíně.
"Co se stalo?" Charlie vyměnila svůj zasněný a spokojený výraz za ustaraný. "Vidělas ho s jinou? Ne… to rovnou zamítám. Tak dál… Proved něco? Pohádali jste se?" přemýšlela na hlas a koukala na Lil, která pak zvedla zrak od svých dlaní.
"Jo," řekla tiše.
"Proč?"
"Kvůli zkouškám OVCE ," řekla naštvaně. Zkoušky jsou přece důležité!
"Kvůli tomu se jde hádat?" zeptala se černovláska pobaveně.
"No, ne tak úplně kvůli tomu. Ale vlastně kvůli učení, kvůli nim,"
"Takže jenom kvůli tomu?" zrzka přikývla "Takže vstávej a běžte to vyřešit. Nerada bych, aby kvůli tomu Nebelvír prohrál famfrpálovej pohár. A navíc, kvůli učení ti to nestojí. Určitě to bylo jen kvůli hlouposti, učení je blbost," když viděla, že Lily chtěla namítat, rychle pokračovala, "a navíc, nechci koukat na to, jak se zase trápíš, jak se oba trápíte!" Charlie svou kamarádku objala a usmála se "Bude to v pohodě a kdyby ne, tak mě zavolej a já ho srovnám, jo?" už se skoro smála a i Lily s ní.
"Tak dobře, ale pak mi řekneš, kdes byla celou noc," zatvářila se Lil spiklenecky a vyklouzla ze dveří. Charlie se spokojeně rozvalila na posteli a nechala svoje myšlenky volně plynout.
. Lily sešla dolů do společenky a přejela po ní pohledem. Seděl na pohovce a zamyšleně koukal do plamenů ohně. Potichu si přisedla. Provinile se dívala na špičky svých bot.
"Jamie?" nic. "Já… se přišla omluvit," teď se zaměřila pohledem na své nehty, "přeháním to s tím... vím... ale to OVCE jsou teď důležitý a... a já si neuvědomila, jak moc jsem to… přeháněla a neměla tolik času… na tebe. Promiň…" dokončila svůj dialog a čekala odezvu.
"Asi jsem si měl dřív uvědomit, že chodím s andělem co miluje školu," prolomil to hrozně tíživé ticho.
"Já to omezím,"slibovala.
"Ale prosím tě," zasmál se. Sama tomu taky nevěřila. Ale musela se pokusit.
"Vážně," špitla.
"Tak dobře," stále se usmíval "Přijdeš na zápas? Hrajem za..." protáhl svou odpověď a koukl na hodiny, "10 minut. Sakra, ten čas, ale letí!" roztěkaně se usmál a rychle se postavil. Stoupla si taky a ruce mu omotala kolem krku.
"Určitě, nenechala bych si to ujít," usmála se, přitáhla si ho k sobě a políbila, "hodně štěstí."
"Díky," ještě se usmál a rychle Lil políbil. "Jo a taky se omlouvám," zatvářil se omluvně.
"Když vyhrajete, tak ti to dneska vynahradím. Chceš?" spiklenecky a zároveň svatouškovsky se usmála.
"Tak to si piš, že vyhrajeme. Už se těším..!" usmál se a pak spěšně vyběhl ze společenky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pan tau pan tau | 4. prosince 2007 v 23:18 | Reagovat

rozkosne...tesim se na pokracovani x)

2 creepfilth creepfilth | Web | 4. prosince 2007 v 23:19 | Reagovat

krasna povidka...:)mas pravdu pane tau x)

3 Maysie Maysie | 5. prosince 2007 v 14:15 | Reagovat

No teda..thanks =)

Tohle je už 12 kapča.. =)

4 Isabell Isabell | 5. prosince 2007 v 23:05 | Reagovat

Hezká a dlouhá..

5 **Lucy** **Lucy** | 7. prosince 2007 v 14:42 | Reagovat

Krásná, dlouhá a trošku perverzní kapitolka;)

6 Nikkushka Nikkushka | 7. prosince 2007 v 18:09 | Reagovat

Jé hezký no...:) ty vole tohle by rowlingová napsat nemohla, ale je to fakt dobrý už aby byla další kapča

7 Maysie Maysie | 7. prosince 2007 v 18:14 | Reagovat

Perverzní?Se mi teda vůbec nezná..

Nikky..no..ona nemá.."dětskou fantazii a představivost.." tohle může napsat jen puberťák..xD

A už vůbec se mi nezdá dlouhá..

8 Nikkushka Nikkushka | 7. prosince 2007 v 20:05 | Reagovat

Njn ty puberťáku =OD to je fakt. svoje sexuální úchylky připisuješ postavám v příběhu =OP=OD

9 Isabell Isabell | 7. prosince 2007 v 20:44 | Reagovat

Nikky: :D To je pěkný..:D

10 Maysie Maysie | 7. prosince 2007 v 21:33 | Reagovat

Ehm..se mě dotklo jako..xD

11 Isabell Isabell | 8. prosince 2007 v 9:34 | Reagovat

Ono se jí to dotklo...:D Urážko..

12 Nikkushka Nikkushka | 8. prosince 2007 v 17:33 | Reagovat

Isabell: =OD díky, ale je to pravda ne?

Maysie: tak se nezlob no....=O( ale něco na tom asi bude =O)

13 Maysie Maysie | 8. prosince 2007 v 20:18 | Reagovat

Nikky..no a i kdyby, tak vám to tu vyprávět nehodlám..xD teda rozhodně bych tu třeba nepopisovala horkej puding že? =D a neprovokuj..

14 Isabell Isabell | 9. prosince 2007 v 16:46 | Reagovat

Nikky: Mno, asi jo..Na každým je něco pravdy..Od každýho kousek..:o)

Maysie: A ty se pořád nečerti...:o) ( A nebuď uražená)

15 Nikkushka Nikkushka | 9. prosince 2007 v 18:52 | Reagovat

Maysie: nééé horkej pudink rači ne ale docela by mě zajímalo, kdo by to vymyslel už vidim třeba Siria jak vykládá Jamesovi, že když Charlie........ No rači ne nebo se pobleju =OD

16 Maysie Maysie | 9. prosince 2007 v 21:51 | Reagovat

Zní to nechuně.. =DD

17 Nikkushka Nikkushka | 10. prosince 2007 v 12:01 | Reagovat

Kapku...

18 Maysie Maysie | 10. prosince 2007 v 18:48 | Reagovat

Kdyby jen kapku..xD

19 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 20. prosince 2007 v 17:55 | Reagovat

No ještě aby nevyhráli, když ho čeká odměna.. :D

20 Maysie Maysie | 23. prosince 2007 v 1:56 | Reagovat

No jistě... Tak přeci... Tak slavný chytač... A s ním aby nevyhráli? Nemožné.. =D

21 Massie Massie | 1. ledna 2008 v 3:33 | Reagovat

Krásný..!=* Jako když se s Lil udobřili tak určo vyhrajou..:D

22 Maysie Maysie | 1. ledna 2008 v 4:12 | Reagovat

Ještě aby ne..záminka.. =DD

23 aja aja | 23. března 2008 v 22:52 | Reagovat

skvělá kapitolka, jen takový malý detail, neskládají se náhodou v 7. ročníku OVCE???

24 Maysie Maysie | 24. března 2008 v 17:16 | Reagovat

já vím xD já na to upozornovala nad perextem, ale zapoměla jsme to asi opravit xD

25 luckily luckily | Web | 25. března 2008 v 21:18 | Reagovat

no páni...:))) tohle bylo skvělý, nádherný, úžasný..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

picture from SUGARGIRL14´S DA and Google
layout by Nel-ly