Zrada Bolí

25. prosince 2007 v 2:20 | Maysie |  Zrada bolí...
Ou.. Zlatíčka.. Mám tu tu jednorázovku.. je trošku delší.. něco přes tři A4 =) A jen chci upozornit, kdyby něco nedávalo smysl, nějak si to domyslete.. je něco po čtvrt na tři ráno a já už nemám sílu to číst znova.. =P Zítra to opravím.. =P No jinak tam je happy-end, aby ste něřekli, že jsem na vánoce tak pesimistiká.. ;) Jinak, Lucy... Ty víš to jméno no, odkud ho mám.. sem si nemohla pomoct, když sem ho našla v seznamu jmen pod N.. =) Tak ti tu jednorázovku tak nějak věnuju.. =P
No postavy: Sirius Black, James Potter, Peter Pettigrew, AUTP- Naomi Winthová, Lily Evansová.
Ještě jen výslovnost nějakých jmen abyste neřekli, že to jméno vypadá hrozně na pohled a jak se proboha může číst..=D na výslovnost je hezký..=D
Maia- Maja (asi víte všichni..muhehe.. =D)
Audrey- Ódry (nebo tak nejak.. =P ) a to třetí jméno je normálně.. =)
Celkem se mi i líbí.. =)

__________________________________________________________
Na hlavním štábu Fénixova řádu se zrovna připravoval zátah proti pár smrtijedům, kteří vytvářeli neklid v londýnských ulicích. Zrovna dokončovali plán jak na ně hromadně zaútočí a zařídí, aby ani jeden nedostal možnost utéct. Sirie zrovna zadumaně přemýšlel a stál opodál. Mám jí to říct..? Nemám...? Z přemýšlení ho vytrhl někdo, kdo tázavě vyslovil jeho jméno.
"Siriusi?" optala se dívka zlehka.
"Omi..?" rád jí takhle říkal. Vlastně takhle zkrátil její jméno Naomi. Perfektně se k ní tohle jméno hodilo. Znělo tak něžně a křehce, přesně jako ona. I když pod jejím vzhledem a onou křehkostí se skrývalo její pravé já jako tvrdý oříšek, který nebylo lehké rozlousknout. Ale podařilo se mu to. Nebylo lehké jí přesvědčit a proto se jí to teď bál říct. Bál se že mu neuvěří. Chvíli trvalo než jí přesvědčil, aby mu věřila. Co když mu neuvěří?
"Chci ti něco říct, ještě než s Řádem vyrazíme,"
"Vlastně ti chci taky něco říct Omi..."
"Dobře," pousmála se. Vybídl jí ať pokračuje a tak mluvila. "Víš, já..." kouknul se na ní trošku nedůvěřivě a zároveň pátračsky.
"Není ti nic, že ne?" zeptal se po chvíli ticha a vyslovil otázku která ho hřála na jazyku.
"Ne, nic mi není. Teda vlastně, jak se to vezme... Siriusi… já... jsem těhotná..."
"Co-cože..?" vypálil rychle ze sebe a po tváři se mu rozlil úsměv. "To je..."
"Já vím, že se nechceš vázat a tak, ale já nevím, jak se to stalo. Dávala sem pozor… Je to..."
"Úžasný!" vypálil ze sebe a objal ji. "Omi, vždyť je to skvělý!"
"To myslíš vážně? Já myslela, že se ti to nebude líbit,"
"Víš, já ti vlastně chtěl říct, že.. .no já nevim jak to říct, ale s tebou je to jiný než s ostatníma a ... a no nejsem zrovna talent na vyznávaní těhle citů," pousmála se. "Ale no.. .Miluju tě." Řekl a podíval se Naomi do očí. Krásně zelené. Celé tajemné. "Víš, uvědomil sem si, že prostě sem z toho sukničkaření už vyrost a tys mi k tomu vlastně i pomohla. Si jiná než ostatní a vždycky s tebou objevuju něco stále novýho a novýho a u toho chci zůstat." Čekal na její reakci. Nevěděl co má čekat. Hnědovláska s úlevou vydechla a objala Siriuse.
"A já si myslela, že to dítě chtít nebudeš,"
"Blázníš? Miluju ho už teď." Šťastně se usmál a políbil jí.
"Připravte se! Za chvíli vyrážíme!" místností se rozlehl hlas Alastora Moodyho. Oznamoval jim, že plán je už vymyšlen a každou chvíli se přemístí na plánované místo.
"Omi? Zůstaneš tady." Oznámil jí.
"Cože? Proč? Já chci jít,"
"Ne, zlato. Si těhotná, nechci riskovat to, že by se ti něco mohlo stát." Řekl nekompromisně.
"Sirie, nic se mi nestane. Zvládnu to a navíc ani ještě není vidět, že čekám dítě,"
"Omi, prosím. Co když se ti něco stane? Neodpustil bych si to. Zvlášť ne teď. Musíš na to maličké dávat pozor. Takže tady zůstaneš."
"Ne. Jdu taky," jak byla křehká tak byla i tak stejně paličatá. "Nechci tu jen nečině sedět. Nic se mi nestane. Slibuju." Má tak přesvědčivý hlas...
"Připravte se!" Znovu se ozval hlas Pošuka a tudíž se Siriusovi krátil čas, kdy mohl Naomi přemluvit.
"Omi prosím. Rozmysli si to ještě,"
"Ne, už sem řekla jdu taky," řekla a naklonila se k němu. Zlehka se dotkla svými rty těch jeho a políbila je. Věděl, že teď by jí to neměl dovolit. Jestli se jíněno stane...
Začal její polibek opětovat a tím i svolil k její účasti na honu na smrtijedy. Polibek ještě na krátkou chvíli prohloubila a pak se od něj zlehka odtrhla. "Je čas jít..." Oznámila potichu.
"Nechceš si to ještě rozmyslet..?" věděl, že je to zbytečné... Zavrtěla hlavou a oba se přesunuli k ostatním , kteří se připravovali k přemístění.
"Takže.. Až řeknu teď všichni se přemístime na Fleet street. Tak. Tři. Dva. Jedna. Teď!" Všichni se na mnohonásobné prásk! přemístili. Na svém místě zůstala stát jen Naomi a Sirius, který stál vedle ní. "Stalo se něco?" Optal se.
"Jen sem ti chtěla ještě něco říct," řekla a podívala se mu do očí. "Miluju tě..." šeptla a znovu ho zlehka políbila. Vděčně se na ní usmál, chytil za ruku a společně se s hůlkami v rukou přemístili na ono místo.
Jakmile se přemístili na Fleet street, stačili se jen rozhlédnout a už k nim mířila kletba od neznámého smrtijeda.
"Pozor!" vyhrkl Sirius a stáhl Naomi na zem. Kletba je minula jen o vlásek.
"Pro začátek dobrý," snažila se udržet si dobrou náladu. Jen se ušklíbl a pomohl jí na nohy. Ještě chtěl něco říct, ale zaměstnal ho zrovna jeden smrtijed, který na něj zaútočil.
"Omi, drž se za mnou!" křikl na ní ještě a pozvolna postupoval proti soupeřícímu smrtijedovi. Neposlechla ho. Byla tak paličatá...
Okolí se hemžilo několika smrtijedy a převážnou částí členů řádu. Sice měli navrch, ale to neznamenalo, že jsou v bezpečí...
Naomi zrovna odzbrojila protijdoucího smrtijeda a zmapovávala si prostředí. Všichni byli někým zaměstnáni. Najednou si všimla smrtijeda, který namířil hůlku proti Jamesovi. Ten zrovna zneškodnil svého protivníka a oddechoval.
"Jamesi pozor!" křikla na Jamese a ten se rychle otočil jejím směrem a tedy směrem kam ukazoval její ukazováček. Na poslední chvíli použil ochranné kouzlo.
"Naomi!"
"Sectumsempra!" slyšela dva výkřiky. Nejdřív své jméno a pak už jen kletbu. Modrý proud světla ji povalil na zem a pak už se jen ležela v kaluži své vlastní krve.
"Omi!!!" slyšela ještě Siriusův hlas a pak omdlela. "EverteStati!" křikl Sirie a vyslal kouzlo proti onomu smrtijedovi. Ten už nestačil reagovat a odletěl několik metrů dál. Sirius běžel přímo k němu s hůlkou napřaženou. "Expelliarmus!" Odzbrojil jej a pak se na něj bezmyšlenkovitě vrhl. Nejradši by ho sice zabil, ale věděl,že nemůže. Proto zastrčil hůlkou a pustil se do něj bez ní. Několikrát ho praštil pěstí a poslouchal jeho kvílení. Kvílel jak prase. Zarazil se a strhl mu jeho smrtijedskou masku. "Pe-petere?!" vytřeštil oči. "Cože?! To ne… není možné!" přemýšlel nahlas a prudce od něj odskočil. To už se k němu přihnal i James a nechápavě koukal. Sirius mě vytřeštěné oči na maximum a snažil se si vše ujasnit. "Ty hajzle!!" vrhl se na Petera a mlátil ho hlava nehlava. James jen nečině stál a pozoroval je. Nemohl se z toho vzpamatovat. Vždyť tolik let ho znali, byli nejlepší přátelé. A on? Celou tu dobu byl na jeho straně!
"Siriusi!" nejspíš by toho zrádce umlátil k smrti, ale vyrušil ho Lilyin hlas. Odtrhl se od něj a společně s Dvanácterákem běželi k bezvědomé Naomi a Lily. Ostatní členi řádu se mezitím postarali o pochytané smrtijedy a tudíž i o Petera.
Doběhli k nim a Sirie si klekl vedl jejího bezvládného těla. Prohlížel si jí, všude tolik krve... A rány, které byli jen zastaveny od krvácení. Stále byli otevřené. "J-já, jen sem zastavila krvácení," dostala ze sebe Lily a nekrytě se klepala. "Musíš se s ní hned přemístit k Mungovi," podívala se na Siriuse, ale ten jí moc nevnímal. Jen mlčky seděl a držel Naomi za ruku. Jakoby se pro něj zastavil čas a on jen nečině seděl a koukal jak z jejího těla vyprchává život. Byl v šoku. "No tak, Siriusi!" zvýšila o něco hlas a zatřepala s ním.
"Jo, jasně, k Mungovi!" vyblekotal a vzal její tělo do náručí. Cítil jak je její oblečení nasáklé krví. Vypadala tak, bez života... Ten bledý obličej... Rychle se proto přemístil hned do nemocnice. "Je tu někde doktor?!! Haló!" rozkřikl se přímo na informacích nemocnice, až se ho jedna sestřička na informacích lekla a shodila stoh spisů co měla před sebou. Zřejmě ho právě seřadila. Za chvíli se k informacím přihnal jede z lékouzelníků a spěšně odvedl Siriuse i s Naomi v náručí na ošetřovnu. Jen co Sirie položil její tělo na postel lékouzník ho vyhodil z místnosti i přes jeho hlasité protesty. Došel pomalu k lavičce kousek od dveří. Sedl si na ní a zabořil hlavu do dlaní. Já jí říkal, že nemá chodit. Měl sem na ní dávat větší pozor. Proč je sakra tak paličatá?! Je to moje vinna... Jo je... Jestli se jí něco stane... Já to nepřežiju…
"Siriusi," uslyšel hlas svého nejlepšího kamaráda. Ani k němu nezvedl hlavu. "Jak jí je?" Zeptal se nejdřív opatrně a Sirius ucítil jeho ruku na svých zádech.
"Já.... nevím... Jamesi, nic nevím..." hlavu nechal ve svých dlaních a dál tiše naříkal a vše si vyčítal.
"Jamesi, dyť… to byl Peter... my ho znali, celý ty roky a věřili mu..."
"Já vím. To je na tom snad to nejhorší. Prevít jeden.!" Sirie z ničeho nic vstal a začal pochodovat sem a tam. Otočil se k jedné zdi a prudce do ní praštil pěstí. Zeď se ani nehnula. Byla z tvrdého materiálu. Trochu se mu podařilo vybít si onu zlost. Jen nepatrně.
"Nesnáším tu bezmoc, když nemůžeš nic dělat. Ani nevim jak na tom je..!"
"Určitě bude v pořádku," snažil se ho uklidnit James.
"Já jí řek, že jí miluju..."
"To je snad jen dobře ne?"
"Jo, ale... prostě s ní je to jiný... Není to jen další holka, který to říkám abych jí dostal do postele," James se usmál. "Vážně jí miluju... a o to je to horší… měl sem na ní dávat pozor. Je to jenom moje chyba, nemuselo se jí nic stát..."
"Není to tvoje chyba! Jasný? Mohlo se to stát komukoliv, i Lily," pod touhle představou se na chvíli zasekl. Asi by na tom v tomhle případě byl stejně jako Sirius. "Prostě za to nemůžeš,"
"Je těhotná," znovu se sedl vedle Jamese a vyčerpaně se opřel.
"Tak to gratuluju," úousmál se James.
"Co, co když se tomu malýmu něco stalo?"
"Budou v pořádku,"
"Ale-"
"Je tu někdo z rodiny Winthových?" ozval se lékouzelník a Sirius vyskočil jako na povel.
"Tady, já… jsem její přítel," vysoukal ze sebe a čekal co mu léčitel řekne.
"To kouzlo bylo z černé magie, naši lékouzelníci nebyli schopni to vyléčit,"
"Co tím myslíte?!"
"Uklidněte se pane..."
"Black, Sirius Black,"
"Pane Blacku. Naštěstí se tu před chvíli objevil jakýsi kouzelník. Tvrdil, že to umí vyléčit. Dokonce, že ta kletba byla jeho. Byla to poslední možnost, jak slečnu zachránit. Dovolili jsme si to risknout," v tuhle chvíli neměl ani pomyšlení o tom, kdo ten záhadný kouzelník byl a co to bylo za kletbu.
"A?!"
"Slečna Winthová bude v pořádku," Sirius si značně oddechl. "Na chvíli za ní můžete, ale moc jí nerozptylujte. Je vyčerpaná." Sirie pokýval hlavou a vklouzl do pokoje. Vypadala už o mnohem lépe.
"Nay, zlato..."
"No ták, žádný pochmurný řeči… já vím, měla jsem dávat pozor," i přes její stav se usmívala. Byla tak nepředvídatelná...
"Mohlo se to být horší, mohl tě zabít! Já bych si to do konce života neodpustil..."
"Ale no tak..." pousmála se a přitáhla si ho k sobě. Nechápal, jak i v takové chvíli může mít dobrou náladu... Jen na ní vyplašeně koukal a nechal se políbit...
O pár měsíců později v té samé nemocnici...
"Holka? Ale já chtěl kluka," prohlásil naoko dotčeně a koukal na malý uzlík růžové peřinky a ratolest zamotanou v něm.
"No co, tak je to holka..!"
"Já jen žertoval," omlouval rychle svůj výstup. "Miluju jí od tý chvíle co o ní vím. Vás obě," usmál se a políbil svojí ženu na čelo. "Je krásná. Má oči po tobě," pousmála se.
"Ale vlasy, bude mít po tobě," podívala se na malé batole, které se snažilo rozeznat obrysy okolí. Kulilo na ně svá tajemně zelená očka, zatímco jí Naomi zlehka hladila po jejích uhlově černých vlasech.
"Bude se jmenovat... Evelyne,"
"COŽE?!"
"No…tak… Maia?"
"Omi!"
"Dobře, co navrhuješ..?" Sirius se zamyslel.
"Audrey Blacková... Zní dobře nemyslíš..?"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Merisa Merisa | Web | 25. prosince 2007 v 13:57 | Reagovat

Jj zní to dobře! :DSuper povídka, příběhy, kde je Sirius, zbožnuju ;D Takže ji zachránil Peter? :)

2 Heart Heart | 25. prosince 2007 v 15:04 | Reagovat

Zase si vymýšlíš jména, nechápu proč používáš HP a nepíšeš spíš mimo mísu?

3 Maysie Maysie | 25. prosince 2007 v 15:06 | Reagovat

No..ne.. Ten kdo čet HP6 tak si možná pamatuje, že Septumsempra je zaklínadlo Snapea.. Tak.. Dejme tomu že Snape byl defakto na straně dobra, jako se píše /vysvětluje v HP7 .. kdo jí teda čet na netu.. =)

Takže, respektivě snape řek tohle zaklínadlo Peterovi a ten /ne, že by asi věděl co to znamená../ ho použil.. No a Snape.. (že by výčitky svědomí?) Šel a vypomoh.. =P Nebo, takhle to bylo myšlený..

4 Maysie Maysie | 25. prosince 2007 v 15:08 | Reagovat

Heart: ou ou..to zabolelo.. xD Upřímě mě je fuk jestli to ty chápeš =)

A ještě, když jsme u toho.. Nikdo se tě neptal na názor, vlastně mi je i ukradenej ;)

5 Jenny Jenny | Web | 25. prosince 2007 v 19:22 | Reagovat

To bylo užasný!!! Fakt povedený..a happyend uplně mi to zvedlo náladu...

6 Heart Heart | 25. prosince 2007 v 20:00 | Reagovat

Víš na co jsou komentáře?Aby se sem psaly názory tady se nikdo neptá,jestli chceš nebo ne.To si asi nepochopila viď?

7 Maysie Maysie | 25. prosince 2007 v 20:10 | Reagovat

Jenny: sem ráda.. =) Aspoň někomu ;)

Heartie: No já moc dobře vím co to komentáře jsou o to bych se nebála ;) Jen tě musím upozornit, že jsou to "moje komentáře" a taky ti šetrně oznamuju, že tvůj nároz je mi ukradej, smiř se s tím.  =)

8 **Lucy** **Lucy** | 25. prosince 2007 v 22:44 | Reagovat

Jé..krásný..a za to věnování děkuju:*

9 Merisa Merisa | Web | 26. prosince 2007 v 13:08 | Reagovat

Heart: Skoro bych i řekla, že je to na autorce povídky, o čem píše :*

10 Maysie Maysie | 26. prosince 2007 v 14:27 | Reagovat

Meris.. No..já si to taky myslela..vážně je to pravda? =D Teda..Wow.. =*

11 Madlenka Madlenka | Web | 26. prosince 2007 v 20:35 | Reagovat

Pěkný :) co jinýho dodat, krásný happyend.

Myslíš, že by mohl mít Snape výčitky svědomí a ještě když šlo o přítelkyni Siriuse?? Tu už bych spíš typovala na Petra :)

12 Maysie Maysie | 26. prosince 2007 v 21:05 | Reagovat

Nemyslím.. =)

Ale.. Přece jenom, dejme tomu že důvody měl.. Třeba ho psychicky ničilo, že ho Lily nenávidí když je smrtijed?... Já nevím..prostě, necheme to tak.. ;)

13 Madlenka Madlenka | Web | 27. prosince 2007 v 14:50 | Reagovat

Možná to bude tím, že já HP7 ještě nečetla a ve Snapeovi vidím stále toho hajzlíka co zabil Brumbála :D

14 Maysie Maysie | 27. prosince 2007 v 14:52 | Reagovat

Já ho taky tak viděla, ale po přečtení HP7 změníš názor.. =) Teda, já změnila a bylo mi ho líto =(

15 Nikkushka Nikkushka | 28. prosince 2007 v 9:57 | Reagovat

Jé já taky nvm o čem je hp7 =(

Heart: víš zlatíčko tohle není o harrym jak si asi nepochopila ale je to o generaci jeho otce a siriuse. a o tý se toho zrovna moc nepíše.. takže to ber tak, že to takhle mohlo bejt =*

16 Madlenka Madlenka | Web | 28. prosince 2007 v 10:58 | Reagovat

Tak to aby už Hp7 vydali, už se moooc těším :)

17 Maysie Maysie | 28. prosince 2007 v 14:24 | Reagovat

Jjn.. ono to bylo na netu, ale pak to kvůli autorským právům J.K. R. stáhli.. někdo to anonimě přeložil..

Nikky.. že se obtěžuješ jí to vysvětlovat.. =)

K nim to asi ještě nedošlo.. =P

18 Heart Heart | 28. prosince 2007 v 15:20 | Reagovat

Neulíbejte mě tu.*zvrací*

Mimochodem nauč se nejdřív psát, aspoň ty komentáře.Ale ty komentáře jsou tu pro všechny zlato.To si bohužel neurčíš.

Kushka:(nebo co to je?)'Zlato' ale tohle už je nejméně 4 jméno, co si tu autorka vymyslela.

19 Janisha Janisha | Web | 28. prosince 2007 v 15:26 | Reagovat

Heart uklidni se ... Nikdo nemá náladu poslouchat tvoje moudra...

Jinak moc pěkná povídka, musím uznat...:)

20 Maysie Maysie | 28. prosince 2007 v 15:47 | Reagovat

Heart... Tak se řid srdcem a necpi se tam kde tě nechtěj.. ;)

A není to snad moje věc co si vymyslím? Už mě nebaví číst tvé nudné komentáře, které sou pořád jen o tom samém.. A zvrac si jinde..třeba do pokoje.. =) Pokud, teda nějaký máš.. A nechodíš na comp jen ve škole..? Důvod tvé občasné návštěvy..? Hm...

21 Umbar Umbar | Web | 4. ledna 2008 v 19:39 | Reagovat

Dobré xD Napínavé nemám co dodat xD

22 Kačenka Kačenka | E-mail | 8. března 2008 v 15:26 | Reagovat

skvělý! škoda že to je jen jednorázovka..

23 Gigi Gigi | Web | 5. dubna 2008 v 15:06 | Reagovat

to je tak krááááááásnýýýýýý...miluju happy endy:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

picture from SUGARGIRL14´S DA and Google
layout by Nel-ly