Epilog

11. ledna 2008 v 21:12 | Maysie |  Můra a Motýl*
Takže, přináším vám epilog, hlavně proto, že kdybych se na těch horách zabila tak aby jste měli aspoň jednu kapitolovku celou uzavřenou :o) A taky proto aby jste na to nemuseli čekat celý týden =)
Kdybych tuhle povídku měla shrnout, tak jí mám nejraději ze všech a vážně sem na ní pyšná. Když vezmu v potaz i to, že měla mít nanejvíš tak 15 kapitol a já jí dopsala do 21 i s epilogem, kterej je jen tak pro zajímavost delší jak normal kapitoly, teda jak která, že :o) …
Takže Vám ještě chci poděkovat, za to, že sem pořád chodíte a najde se i to milý slovo, který mi od Vás vždycky zvedne náladu a pošoupne dál k psaní, moc Vám děkuju =* Vážně moc moc moc.
A teď uzavírám moji historicky první dlouhou povídku na kterou sem vážně strašně pyšná :o)
A ještě malý upozornění... Nikdy sem neměla v plánu tuhle povídku psát podle knížky... ;o)

________________________________________________________________________________________O 2 roky později…

Černovlasá žena spokojeně ležela na zemi v klíně černovlasého muže. Měla spokojeně zavřené oči a on jí zlehka hladil ve vlasech. V útulném domě bylo slyšet praskání dřeva v ohni. Na stole svítila ještě malá lampa, která dodávala prostředí romantický nádech. Ruku si jemně položila na zvětšující se bříško. Tak 4 až 5 měsíc těhotenství. Na tváři se jí objevil úsměv.
Mohl na ní oči nechat. Byla tak krásná, víc jak jindy. "Miluju tě," řekl už asi po sté.
"Já tebe víc..." usmála se a lehce se zavrtěla v jeho klíně.
"Charlie, už zase?" rozesmál se, když si vzpomněl na jejich neškodné hádky na téma Miluju tě víc..! Černovláska otevřela oči, pousmála se a nahodila nevinný výraz. "No počkej..!" řekl výhružně a začal jí lechtat.
"Le-cht-at n-e..! To.. ne-ní.. fér..!" snažila se ze sebe vydat mezi smíchem a odvalila se z jeho klína na měkký koberec a dál se snažila bránit. Nakláněl se nad ní a stále ji lechtal. Hlavně dával pozor na pozvolna se zvětšující bříško. "No..t-ak Si-ri… pro-sím..!" žadonila v záchvatu smíchu o slitování. Po chvilce se slitoval a nechal toho. "Počkej, to malý všechno vidí," usmála se a nadzvedla si volnou blůzku.
"Já si to u něj vyžehlím," usmál se a políbil svou manželku na bříško.
"Takhle bys mě měl rozmazlovat pořád," pronesla a zatvářila se dotčeně.
"Ale ale?" zasmál se a vzal Charlie do náruče.
"Co to..?" zasmála se taky a obmotala své ruce kolem jeho krku.
"Rozmazluju tě, přece nemůžeš ležet na zemi," řekl na objasněnou a opatrně ji položil na pohovku. Sedl si hned vedle a stáhl si Charlie do náruče. Ruka zajel pod světlou blůzku na bříško. Svoje ruce položila na jeho a zavřela oči.
"Stejně tě miluju víc..." řekla dohadovačně a snažila se držet vážnou tvář.
"Zase začínáš zlato? Jsi hrozná," zasmál se. Otočila se v náruči k němu a nasadila nevinný výraz. Pohladil jí hřbetem ruky po tváři. Instinktivně naklonila hlavu k jeho ruce. "Ani nevíš jak jsem rád, že jsem tě tenkrát vyslechl a nevyhodil..." téměř to zašeptal.
"Ani nevíš jak jsem ráda já... Byla sem vážně hloupá, že jsem ti nevěřila..."
"Tak už dost... Tohle už je dávno... Miluju tě a to je hlavní, tak už na to nemysli, ano?" řekl a políbil Charlie na čelo a následně zasypal její obličej polibky. Pousmála se a znovu se vrátila do jeho náruče, kde se vždy cítila tak bezpečně.
"Přijdou Lily s James, doufám, žes na to nezapomněl Siri,"
"Jasně že ne, domluvili jsme se s Jamesem, že dodatečně oslavíme Harryho narozeniny. Předtím pro ně bylo nebezpečný vycházet, kvůli Voldemortovi. Sice už je zítra listopad a Harry měl narozeniny v červenci, ale co,"
"Přesně," pousmála se "Máš pro něj nějaký dárek?"
"Mám, koupil jsem mu malé koště. Je celý po Jamesovi a tak myslím, že zdědil i tuhle vlastnost,"
"Není na to malý?" zeptala se s lehkou obavou.
"Dvanácterák ho ohlídá,"
"No, dobře," řekla ještě a ozvalo se klepání. Charlie se už zvedala a chtěla jít otevřít, ale Sirie jí předběhl.
"Půjdu otevřít. Pěkně lež, ať je vidět, jak tě rozmazluju," zasmál se a obdařil černovlásku ještě polibkem na tvář. Pak odběhl ke dveřím a otevřel. "Dvanácteráku! Lily! A Harry..! Ahoj..!" pozdravil je a všechny vehnal dovnitř.
"Ahoj," James s Lily opětovali pozdrav a Harry něco zamumlal. Sirius si vzal nadšeně Harryho k sobě a začal s ním nad sebou mávat. Lily vypadala krapet nedůvěřivě a držela se hned vedle nich. James zatím vyšel Charlie naproti. Už byla na nohou a hned spustila: "Proč jste se nepřemístili? Víte, že je to nebezpečné, jen tak chodit pěšky!"
"Taky tě rádi vidíme," odpověděl Jamie za svoji rodinu a přešel k Charlie. "Tak, co to malý?" pousmál se a zlehka ji sáhl na břicho. Už se neubránila úsměvu.
"Čím je větší, tím víc si připadám jak-"
"Ta nejkrásnější bytost na celým světě," přerušil a doplnil ji Sirius, než by došlo na slova 'Vypadám tlustě... Začínám si připadat jak Peter…' a podobně. Lily už měla svoji ratolest v náruči a Tichošlápek přešel k Charlie, objal jí a dodal: "Vážně, si čím dál tím krásnější..."
jen se ušklíbla a pak usmála, myslela si své.
"Tohle mi James říkal taky. Pokaždé když jsem začala s tím, že vypadám jak balón. Viď Harry?" Zasmála se Lily a podívala se na svého manžela, který jen gesty dával najevo, že měl pravdu. Dohadování už raději přenechali na potom, posedali si okolo stolu naproti krbu a začali oslavovat Harryho dodatečné narozeniny.
Po nějakém čase malý Harry usnul na křesle společně s několika plyšáky. Ozvalo se klepání. Sirie automaticky vstal a šel otevřít. Chvíli stál ve dveřích s neutrálním výrazem a všemi pozorovaný až do chvíle než dokonale zbledl v obličeji. Všichni ho napjatě pozorovali. Po chvíli zavřel dveře a s překvapeným výrazem se vracel zpět.
"Zlato? Co se stalo?" zeptala se jako první Charlie. Jen zamyšleně koukal před sebe a pak pohledem sklouzl k Lily a Jamesovi.
"Peter... on... zradil,"
"Zradil?" vzpamatoval se James jako první.
"Teď tu byl nějakej chlápek z ministerstva. Voldemort byl u vás doma,"
"Co-cože? To... není možný…"
"Je Lily, on vás prodal..! Znali jsme ho tak dlouho..! Odporná krysa!" rozčiloval se a rozhlížel se po místnosti, s čím by mohl praštit.
"On... vás mohl... za-bít…" vykoktala Charlie.
"Ten prevít!!!" vyskočil James z pohovky a začal chrlit nejrůznější nadávky na Pettigrewa. Pochodoval z místa na místo a pak se zastavil. "Lily.. promiň!"
"Co to říkáš? Ty za to nemůžeš!"
"Já... svěřil jsem mu tvůj a Harryho život... na mě nezáleží... Ale na vás... Sakra!" přešel k Lily a složil jí hlavu do klína.
"Tohle neříkej!" nadzvedla mu hlavu. "O tomhle už nechci nikdy slyšet, jasné? Nemůžeš za to, že zradil!"
"Ale-"
"Jamesi! Teď na tohle není čas! Může vás najít! Musíme.. musíme… Lily! Pamatuješ si to kouzlo.. Fideliovo? Nebo, jak to bylo?" ozval se z přemýšlení Sirius.
"Já... ano, byla jsem u toho, když ho Brumbál prováděl..." řekla nejistě.
"Skvěle, tak... použij ho. Teď už nikam nepůjdete, jste v nebezpečí. Takže začaruj tenhle barák... a…." přemýšlel nahlas. "A... udělej ze mě strážce tajemství. Raději umřu než, aby se Charlie a vám něco stalo!"
"Siriusi, já nevím, jestli to dokážu,"
"No tak.. Lily!" chvíli nejistě koukala a pak nahmatala hůlku.
Po chvilce začala: "Utinam iste totum aspectus amittere… et porro is non visum," pak namířila hůlkou na Siriuse. Z hůlky vystřelil blankytně modrý záblesk, který nejdříve obklopil celý dům a pak narazil přímo do Siriusovi hrudi. Mírně se zavrávoral, ale nakonec to ustál. Modrá záře pomalu ustoupila a nakonec vymizela. Všichni napjatě sledovali strážce tajemství. Dřív než stačil cokoli říct, Charlie se mu vrhla kolem krku se slzami na krajíčku. Pevně jí objal. Měl strach, jako všichni okolo. Ale obzvlášť si byl vědom toho, že Charlie je poslední dobou citlivější. To těhotenství.
"Ššš... Charlie, zase to bude dobré!" Lily mezitím vyslala patrona se zprávou k Brumbálovi a James choval Harryho, který se právě vzbudil a plakal.
"Já se bojím…" šeptla mezi pláčem.
"Bude to dobrý… slibuju," pohladil jí ve vlasech a políbil na čelo. Raději by zemřel, než aby se jim cokoli stalo. S úsměvem dál chlácholil svoji manželku. Věděl, že nedovolí, aby se něco stalo.


O dalších 12 let později... Nádraží King's Gross

Na nádraží postávaly dvě známé rodinky. Bylo za pár minut jedenáct. Černovlasá žena zrovna objímala svou jedenáctiletou dceru, která by jí jako z oka vypadla. Podobně na tom byla i zrzka hned vedle. Jen s tím rozdílem, že její syn do Bradavické školy čar a kouzel jel už po třetí. Muž postávající hned vedle své tmavovlasé manželky se usmíval. "Harry, dávej mi na Rose pozor, jasné?" pousmál se podíval se na svého třináctiletého kmotřence.
"Tati! Ohlídám se sama," černovlasé děvče se ušklíblo přesně jako její matka.
"Jasně, neboj," Zasmál se mladý Potter a Sirius se jen spokojeně usmíval. Harry se konečně vysmeknul s matčina objetí. James stál hned vedle a na svých zádech pohupoval šestiletou Jackie. Chvíli se rozhlížela po nádraží a pak se dožádala položení na zem. Hodiny ukazovaly za pět minut dvanáct a tak holčička, celá po své matce, přešla k Harrymu a objala ho.
"A nezapomeň psát," pokárala ho. "Jasné?"
"Neboj," zasmál se začal jí cuchat vlasy.
"Harry, nech toho! Mamííí!"
"No tak, nech sestru," pokárala ho Lily a Harry sestru opravdu nechal.
"Asi by jste už měli jít, nebo nenajdete volné kupé," ozval se Sirie s úsměvem na tváři. Charlie ještě objala svou dcerku a se slovy: "Dávej na sebe pozor, zlatíčko," jí políbila na čelo a pustila ze svého objetí. Rose udělala krok vedle a objala svého tátu. "Hlídej mámu," řekla a zasmála se.
"Tak tohle ti můžu slíbit," pousmál se a pevně ji objal. Přece jenom, jeho jediné dítě odjíždí do školy a téměř půl roku ji neuvidí. "A ty na sebe dávej pozor," ještě mrkl na Harryho a ten kývl.
"Harry, pozdravuj Rona a Hermionu," zavolala Lily ještě za svým synem, který už se hnal ke vlaku. "Vlastně všechny Weasleyovic," dodal James. Harry jen kývl.
"Tak ahoj!" rozloučila se Rose se všemi a odcupitala za Harrym, který na ni už čekal na schůdkách do vlaku.
"Je celá po tobě," řekl Sirius a koukal na záda svojí dceři. Černé vlasy jí padaly do půli zad a mírně se vlnily. Oči měla tyrkysové po Charlie. Byla celá ona.
"Ale povahu má po tobě," řekla a pousmála se. "Jen počkej, do týdne na okno bude klepat sova s dopisem z Bradavic," zasmáli se pobaveně.
Jackie se zase nechala vysadit na otcova záda, aby lépe viděla přes všechny lidi a zběsile mávala. Vlak zahoukal a pomalu se dal do pohybu. Nástupiště se teď hemžilo spousty rodiči, mávajícími svým dětem, ať už nastupujících do jakéhokoliv ročníku. Charlie stála se slzami na krajíčku, ale na rtech měla stále úsměv. Sirius si jí k sobě přitáhl a objal kolem pasu. "Bez Rose to doma nebude ono… "
"Zvykneš si, a navíc na Vánoce bude doma. To je za chvílí," snažil se Charlie pozvednout náladu. "A navíc, když to vezmeš pozitivně… nikdo nás nebude rušit," zašeptal jí do ucha a při tom se uculoval.
"Vážně? No já ti nevím..." řekla tajemně a založila si ruce na břiše. "Zase mě můžeš začít rozmazlovat... A můžeš začít třeba dnešní večeří," řekla tajemně a zaculila se.
"Zlato, naposled, když si mi řekla, abych tě rozmazloval bylas..."
"Ano?" otočila se k němu čelem a andělsky se usmívala.
"Ty jsi..?" překvapeně na ní koukal. Jen se usmála a několikrát šťastně pokývala hlavou. "Já tě-"
"Miluju!" doplnila smysl jeho slov a usmívala se.
"Páni, já budu táta..! Zase!" radoval se nahlas a rukou si prohrábl vlasy. Byl štěstím bez sebe. Vyzvedl Charlie do vzduchu a zatočil se. Ta se jen zvonivě smála. "Já jsem ten nejšťastnější chlap na světě..!"
"Říct ti to až teď, stálo to za to," usmála se a konečně ji položil na zem.
"Jak dlouho už to víš?" zeptal se lehce naštvaně, že mu to říká až teď.
"Asi týden..." nahodila psí oči a objala ho. Přivinul jí pevně k sobě a políbil jí. Pro Siriuse tohle byl další nejšťastnější okamžik v jeho životě. Nic víc už si přát nemohl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Tak co? Zase se ptám jak se líbila.. =D

Krása!
Děs
A tady klikej ty Heart ;)

Komentáře

1 **Lucy** **Lucy** | 11. ledna 2008 v 21:38 | Reagovat

Když se to tak vezme, že nepíšeš podle knížky, kde už sou skoro všichni mrtví, tak je to skvělý.A ty caparty máš ode mě viď?Chlupe!:D

Jinak..tahle povídka je fakt nejlepší a nejhezčí, cos kdy napsala a nepřizabij se mi na těch horách:)

2 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 11. ledna 2008 v 22:08 | Reagovat

Jů... Takže první dokončená kapitolovka. Gratuluju.. je přímo excelentní... ;o) A máš u mě plus, páč to končí happy-endem... Nevím proč, ale všechny povídky, které končí smrtí Siriusovi holky, Lili a Jamese mi přijdou takové stejné a neoroginální, i když je průběh toho příběhu třeba fakt dobrý.... :) Tahle povídka se mi moc líbila.... klidně by jsi mohla pokračovat druhým dílem, jak chodili do školy Rose a Harry a udělat z toho úplně novej příběh... ;o) No, ale to bude na tobě... Kářdopádně já se už těším na každou kapitlku, kterou napíšeš... Tak až se vrátš z hor... koukej něco napsat... :D Jestli bude příští povídečka skvělá jako takhle se mnou, jako s kritikem a čtenářem počítej.... :)

3 Anduel Anduel | Web | 12. ledna 2008 v 0:19 | Reagovat

Krása? Krása? to byla nádhera! maysie já nemám slov...pouhé moc se mi to líbilo by nebylo výstižné a to vůbec...ten konec...prostě jsem unešená, mám na tváři lehký směv, protože takovéhle konce se moc nevyskytují a moc se ti povedl-já nevím, jak přesně vystihnout to, jak se mi to líbilo, prostě nádhera...aaa prostě super. opět jsou to ty hořkosladké pocity toho, že něco končí ale i toho, že to končí takhle šťastně. už jsem to jednou psala-děkuju, že si se do toho psaní pustila a já měla možnost to číst, byly to nádherný chvíle a ještě jednou za ně moc děkuju. moc se těším na další tvojí tvorbu, takže až se vrátíš tak koukej psát jasný???:-)

4 barbora barbora | 12. ledna 2008 v 9:04 | Reagovat

perfektna kapitola:D aj cela poviedka je uplne uzasna:D a som strasne rada, ze to nedopadlo ako v knihe:D a bude mi smutno, ze uz je koniec:(

5 Treia Treia | Web | 12. ledna 2008 v 11:16 | Reagovat

Jé to je náherný.. Dokonalý.. Tomu se říká krásnej konec.. To je boží.. Já nemám slov. Fakt že ne.. Ale bude mi to tyhle povídce stýskat.. Je úžasná.. Já už nevím, jak ještě pochválit. Na to prostě slova nestačí..

6 Peťka Peťka | 12. ledna 2008 v 16:20 | Reagovat

Krásnej konec.....ÚŽASNÝ

7 ada ada | 12. ledna 2008 v 16:20 | Reagovat

Bezvadný příběh.Jsem strašně ráda že jsi je nechala všechny při životě.Nevím proč ale nemám ráda když na konci někdo umře.Toto se mi opravdu líbilo.Hm...Co dodat...Skvělé!

8 Arunai Arunai | Web | 12. ledna 2008 v 17:01 | Reagovat

Krásnej konec, ale podle mě moc přeslazený :D Ne vážně se ti to povedlo!

9 Jane245 Jane245 | Web | 12. ledna 2008 v 23:04 | Reagovat

To bolo nadherne...cela tato poviedka...neurobis pokracovanie???ale som rada, ze lily a james nezomreli :)

10 Zub_aTka Zub_aTka | Web | 12. ledna 2008 v 23:27 | Reagovat

tedaaaa...prekrasneee .  je pekny zes je nenechala umrit x) .  vazne moooooc pekny x)

11 Danula Danula | E-mail | Web | 13. ledna 2008 v 10:38 | Reagovat

Páni, to bylo krásný. Si musím jít rychle pro kapesník, jinak si zmáčím klávesnici:))

12 lucyš lucyš | E-mail | 13. ledna 2008 v 18:37 | Reagovat

Á,to bylo fakt nádehrný....Můžu brečet? Já bych byla nejradši kdyby čekal někdo dítě pořád, ta Siriova reakce byla pěkná. A taky chválím a sem moc ráda, že nenechalas Lily a James umřít a můžou žít šťastně až do smrti. :-) No těšim se na další povídka,opravdu píšeš hezky a zajímavě.

13 Evans Evans | Web | 13. ledna 2008 v 19:19 | Reagovat

Páni, úplně super! Skvěle se to čte... škoda, že jsem na tebe narazila až při epilogu... ale pěkně ti to tady provrtám a přečtu si všecko předchozí... no, i když už znám konec, vůbec to nevadí... píšeš moc hezky... a tenhle pohled né podle knížky se mi líbí... :)

14 Madlenka Madlenka | Web | 13. ledna 2008 v 21:20 | Reagovat

Krásný, krásný konec. Nejprve jsem se lekla, že jim do domu vženeš Voldemorta a všechny je necháš pozabíjet... ale pak jsem si uvědomila, že to bys TY neudělala ;) Pěkný konec. Harry má rodiče. Sirius nestráví tolik let v Azkabanu a je šťastný... co víc si přát?

15 Zub_aTka Zub_aTka | Web | 15. ledna 2008 v 17:43 | Reagovat

aaa...dotazecek x) nechtela by jsi spratelit? x)

16 KiVi KiVi | Web | 15. ledna 2008 v 18:40 | Reagovat

to bylo tááááák krásný! Hrozně moc krásná povídka! Teď jsem jí zhltla na jeden zátah a dokonce mi i občas tekli slzy a to se mi snad ještě nestalo! Prostě to byla nádhera a miluju Tě za ten happyend!!! :-*

17 moreen moreen | E-mail | Web | 16. ledna 2008 v 20:05 | Reagovat

to bylo úžasný!! já nemám slov. nerada bych opakovala všechny ostatní, ale fakt nádherný. líbilo se mi, jak se rozcházeli a zas dávali dohromady - já vim, sem tak trochu sadistka :D - bylo to dramatičtější.. a ten konec, prostě bájo. a to, že to neni přesně podle knížky, totiž že potterovi žijou, je fajn.. moc by mě zajímalo, jak by to vlastně bylo. kdyby harry nebyl slavnej harry potter. a jinak by vůbec nebylo na škodu napsat pokračování. co may? nemáš zájem? příběhy normálního harryho, rose a jejích povedených kámošek.. ale to je jen takovej můj tip :D

18 Nikkushka Nikkushka | 16. ledna 2008 v 20:51 | Reagovat

Oj Oj krásný si měla napsat ještě že spolu pak nějak po letech začali harry s rose chodit :D

19 pantherka pantherka | Web | 17. ledna 2008 v 15:10 | Reagovat

myslim, že máš být proč pyšná :)))) Opravdu, tak například já tě fakt obdivuju :) V životě se mi nepovedlo nic dopsat O:-) Ehm....dost blbý, co? Já prostě nedokážu nic dokončit. O to víc před tebou sklánim :D

Ještě tak na úvod....promiň, že sem nestihla OZ....nestihla sem dosud ani dopsat SVS, hned potom na to jdu...slibuju....O:-)

Ale teď ke kapitole....zakončení nádherné kapitolovky, která se ti fakt moc povedla. Přemýšlím, co bych ti vytkla, ale když dumám nad tim celkem , nic mě nenapadá....ach jo. Ze mě kritik nikdy nebude :DDDD

Musím se přiznat...přišel konec....na jednu stranu sem ráda, že to tak skvěle dopadlo (happyend lover O:-D),ale na druhou mě mrzí, že ta povídka skončila. Nějak sem se s ní sžila. Ale jak se říká, všechno má svůj konec (až na moje povídky samozřejmě :DDD)...a ono je to asi dobře :DDD

Moc se těším, až napíšeš něco nověho (třeba Zlom :D, ale to až potom, co se k tomu dokopám já O:D), prostě sem ti chtěla říct, že píšeš moc hezky, jsem ráda, že jsem tvoje povídky objevila a že je mi ctí psát s tebou povídku (ehm...mno...trochu jí zanedbávám...promiň O:-))

Takže zbývá jen popřát štěstí do dalšího psaní a ať napíšeš zase něco tak skvělého, jako bylo "Můra a motýl" :) Takže bye bye povídko, bylo nám ctí :)

p.s - Hlavně se nenech udolat Heart a podobnými individui :) Hodně štěstí, Maysie :D

p.p.s - sem to s tou dýlkou asi přehnala O:-) :D pokořená panthy :D

20 Denča Denča | Web | 17. ledna 2008 v 20:26 | Reagovat

Ahoj! skoro sem brečela! Sice já nikdy nemám daleko k slzám ale tohle bylo něco! Už mám delší dobu cv plánu se tě zeptat, jetli se nechces spřátelit? vždycky hupsnu hned na další kapču a nepíšu komenty! promineš mi to? Ale  co, přečtu si to stejne ete jednou a u každe kapitoly nechám koment! Tak pls jestli se budeš chtít spřátelůit odepis pls na můj blog! díky moc a jestě jedou díky!

21 Maysie Maysie | 19. ledna 2008 v 15:41 | Reagovat

Holky, děkuju moc :o) Ani nevíte jak sem vděčná za tyhle krásný komenty..!

Zub_aTka a Denča: Ráda spřátelím a tobě Deny ty komenty teda odpouštím.. =)

Moreen: Kdybych pokračovala tak bych to jen zlazila.. =P necháme to takhle.. =)

Omlouvám se, že neodepisuju každému zvlášť, ale prostě děkuju všem.. ! =*

22 Ergien Ergien | Web | 21. ledna 2008 v 20:47 | Reagovat

ehmm, ja se stydim :) ja sem prave zjistila, že jsem ti nenapsala koment O:-) takze bych ti chtela jen napsat ze to byla váázne uzasna povidka a ze se mi s ni jen tezko louci a ze doufam ze budes psat dal takhle skvely povidky ;) a promin teda ze ten koment pisu az ted :d ja myslela ze uz sem komentovala takze myslet jednou provzdy konecne prestavam :D budu se jen kochat ctenim povidek(a to i tech tvejch samozrejme :))

23 Lia Lia | 27. ledna 2008 v 13:26 | Reagovat

no proste krasne..nadherne...nemam slov:)..som rada ze si sa nedrzala knizky....tak to je ovela lepsie..ja milujem happy end:)..a proste fakt sa ti to vydarilo..uz sa tesim na nejake inec povieedky...:)....

24 Maysie Maysie | 1. února 2008 v 21:57 | Reagovat

Děkuju :o)

25 Cho Cho | Web | 2. února 2008 v 19:19 | Reagovat

Neumím psát tak dlouhý komentáře..xD Je to bezva konec..=) škoda že v knížkách nemá Harry sourozence..bylo by to jistě zajimavý..xD super..=* (Jdu na další povídky..) xD

26 MarS MarS | 16. února 2008 v 2:49 | Reagovat

Jezis to je hezky :-) Ja miluju pohadky se stastnym koncem! :-)

27 Maysie Maysie | 16. února 2008 v 14:28 | Reagovat

Děkuju =P

MarS: já taky =D

28 Aliiis Aliiis | Web | 16. února 2008 v 14:57 | Reagovat

Tak tuhle povídku musím moc moc pochválit .) Krásně napsaná a ikdyž sem si zezačátku říkala,že o tomto tématu jsopu skoro všechny povídky,tahle byla něčím vyjimečná :) Gratuluju :)

29 Maysie Maysie | 16. února 2008 v 16:16 | Reagovat

Děkuju moc :o)

30 Mary Mary | 17. února 2008 v 19:48 | Reagovat

No páni!!!!!! úžasná povídka... konečně první povídka kde nezemřel James a Lili... a to je správné... kde je napsáno že se autor povídek musí držet scénáře HP???... jen tak dál...

31 jaja jaja | 2. března 2008 v 23:01 | Reagovat

nemam slov..nadherna poviedka..pises skvele..idem si precitat dalsie tvoje poviedky :)

32 Maysie Maysie | 4. března 2008 v 15:06 | Reagovat

Mary: Právě že nikde..:o) Ani bych to v plánu neměla =P

jaja: děkuju...:o)

33 Kačenka Kačenka | E-mail | 4. března 2008 v 17:43 | Reagovat

nádherná povídka.. dneska sem prostě nemohla odolat.. místo učení fyziky..:D

34 Kačenka Kačenka | E-mail | 5. března 2008 v 14:56 | Reagovat

jů a napadlo mě.. jestli by si ještě nechtěla pokračovat... a napsat třeba něco o románku třeba.. uch.. Harryho a Rose?:D

35 Vatara Vatara | Web | 15. března 2008 v 23:59 | Reagovat

Ten konec je nádhernej! miluju šťastný konce!

36 Maysie Maysie | 16. března 2008 v 3:13 | Reagovat

Kačenka: Nejspíš ne... chci to nechat takhle a nezakzit to... =P

Vatara: Děkuju:o)

37 šílená šílená | 26. března 2008 v 16:25 | Reagovat

..aaa je mi děsnělíto tý Jakcie že jako mohla žít ale u Rowlingový neni :( teď mam zase nad čim přemýšlet :D díky ta povídka byla moje první co sem četla a byla fakt skvělá :D jenom pokračuj..... :D Hodně štěstí...jdu číst dál:D

38 luckily luckily | Web | 26. března 2008 v 21:33 | Reagovat

tak upřímně, rozbulela jsem se jako malá...:)) bylo to mooooooooc hezké...:)

39 Kestler Kestler | Web | 28. března 2008 v 14:00 | Reagovat

Bylo to nádherné. Nevím jak to napsat asi jako když ... Já fakt nevím =)

40 Leenikk Leenikk | Web | 30. března 2008 v 19:56 | Reagovat

Já nemám slov! Takhle krásně to zkončit!!! ÁÁÁÁ! Nádhera! Jsem ráda, že sjem si tuhle povídku přečetla, i když trochu později! Moc pěkná, vážně... já nevím co psát!

41 Eliota Eliota | Web | 6. dubna 2008 v 19:35 | Reagovat

Nádherné! :) Tahle povídka je moc krásná, škoda, že už skončila. :( Ale moc se ti povedla, orpavdu moc. :) V jednu chvíli jsem se dokonce bála, aby to nedopadlo nějak nešťastně. :D

42 Elis Elis | Web | 18. května 2008 v 20:13 | Reagovat

tato poviedka bola cela uplne uzasna, som tak rada ze to skoncilo stastne, jemine nemam slov...proste naaaaaaaaaaadhera-...

43 sienna sienna | Web | 11. července 2008 v 11:13 | Reagovat

úúúúúžasný!!!nejspíš bych nepřežila, kdyby se nekomu z nich něco stalo..a to s jamesem a lily bylo (je ;-) skvěle vymyšlený!! :)

44 leThal FT.war leThal FT.war | E-mail | 14. července 2008 v 20:03 | Reagovat

Paráda, já prostě hepáče miluju. A tuhle povídku taky, a a a ... Fakt moc povedený :Đ Dneska mám zlepšenou náladu alespoň o sto procent :)

45 Maya99 Maya99 | Web | 8. července 2009 v 13:09 | Reagovat

Skvělý! Úžasný! Bombastický a vůbec všechny superlativy, co tě napadnou, protože tohle chce nějakou cenu. Nádhera, dokážeš skvěle vykreslit city. Úplně se blažeností rozplívám, abych pravdu řekla :-)

46 Aranel van de´Corvin Aranel van de´Corvin | Web | 11. února 2010 v 8:49 | Reagovat

Podle mě je zbytečný psát, že je to super, když to tady všichni víme xD xD Promiˇm že jsem nepsala komenty ke každý kapitole...já jsem si to rovnou vitiskla, takže koment bych napsala jedině tak na papír xD xD xD xD

47 maysie maysie | Web | 21. února 2010 v 13:51 | Reagovat

V poho.. a děkuju:)

48 Lily Lily | Web | 5. listopadu 2010 v 0:48 | Reagovat

anketa to vystihla dokonale...KRÁSA! Nic jinýho k tomu říct nemůžu...

49 Hope Hope | Web | 17. prosince 2012 v 13:45 | Reagovat

ták, povídka dočtena =o) a...panebože, já jsem dojatá =o) moc se mi to líbilo =o) a epilog byl jednoduše dokonalý =o)

50 Santana Santana | Web | 26. února 2013 v 18:47 | Reagovat

Prvně se chci omluvit, že komentuju až teď,ale od toho se vážně nedalo odtrhnout :D úžasný! :)občas teda jsem nevěřila jak něco můžeš chudákům udělat, ale nakonec to dopadlo suprově :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

picture from SUGARGIRL14´S DA and Google
layout by Nel-ly