Hlásím se do služby..xD

19. ledna 2008 v 16:03 | Maysie |  ->Ostatní <-
Ahoooj..!!!

Tak sem zpět.. :o) Takže mám tu pro vás pár zpráv…
Za prvé: Povídka Můra a Motýl je celá opravená, snad už tam není tolika chyb… Musím jen říct, že sem opravila i trochu té přímé řeči a ostatní, aby to působilo líp. Žádný základní zvraty sem nedělala, jen menší úprava.. :o)
Za druhé: Dopsala jsem povídku "Vrátil se..?" a pozor, i s epilogem. Takže jí sem ještě dneska hodím-Osmou a tudíž závěrečnou kapitolu. Epilog podle komentů =)
Za třetí: Házím jednu kapitolu "Oko za Oko" a mám rozepsanou druhou.. Tak nevím, tahle povídka mi moc nejede, ale já se snažím..!
Za čtvrté: Házím další kapitolu k "Sourozenecké lásce" musím ovšem konstatovat, že asi budeme měnit název, jelikož v téhle kapitole vážně nejde o sourozeneckou lásku.. =) Takže tak asi pojmenujeme prolog a bude to, bo jinak nvm..xD
Za páté: Asi budu chystat další kapitolovku, nebo co se z toho vyklube… Název nvm, ale úryvky už mám promyšlené v hlavě, tak nvm..xD Snad jen prozradím, že by to bylo z vyprávění jisté osoby a že to bude za doby pobertů a tudíž hlavní postava by byla Sirius.. :o) Víc už neprozradím.. Možná, teď zrovna uvažuju o tom, že by to bylo z pohledu obou dvou hlavních postav, ale.. no uvidíme.
Za šešté: Všechny povídky jsem opravila, a časem obměním.. =) Teď musím uklízet nepořádek z hor.. ou.. :o(
Jo a na konec, přímá úměrnost -> Čím víc komentářů, tím rychleji přibydou kapitoly, teda, ty napsané.. =P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

picture from SUGARGIRL14´S DA and Google
layout by Nel-ly